Pták

A teď si dáme něco ostřejšího. Správně jste uhodli, bude to něco o mně. Jmenuji se Pták a své živobytí jsem začal v létě roku 1988, přesněji 16. července. Poté se dělo cosi, čemu se říká prorůstání adolescentností, což jsem začal ve školce v Borovině. Postupem času jsme se přestěhovali, a chodil jsem do školky v Týně, kde jsem potkal Mr. Silase. Stali jsme se dobrými, ne-li nejlepšími kamarády. Po školce jsme zamířili do stejné školy, kde jsme společně strávili asi 5 školních let. Sice ne vždy spolu, ale fotbal jsme hráli za stejné mužstvo. Ovšem on od 6. třídy odplách na Masaryčku a bylo to v táhlu. Pak jsme se neviděli téměř 5 let.

Ovšem do té doby, než jsme se potkali na dovolené na Slovensku. Od té chvíle jsme spolu pařili každý den (ob den). Ne, tak krutý to není, teď chodíme na pokec jen 2x za měsíc, když hodně. Časem mě tedy dovedl k tomuto natáčení, které jsem po dlouhém uvažování neodmítl.

Jinak mé záliby jsou téměř všechny sporty, speciálně AIRSOFT (k tomuto klaďte dotazy na: ptak.smd@seznam.cz a budu rád když se kdokoli (i holky) ozvou, přijdou podívat a zahrát si. Také rád jezdím na kole, že by usilování o sportovkyně?? Ostatně mé heslo zní „Bez ochrany nevyjedu“, a to platí i při sportech.

Informace

E-mail: ptak.smd@seznam.cz
ICQ: 247-435-787

Funkce: herec

Pokud bych tímto alespoň za nehet zaujal nějakou volnou slečnu, která se nudí ať se ozve, (opět na Email). Děkuji za pozornost.


marilynmanson.cz by penguin67
Nostalghia - Andrej Tarkovskij
Nostalghia - Markéta Lazarová
David Lynch